Јавете ни се денес! + 98.902.877.0569|info@irun2iran.com
Се вчитува ...
Иран: Култура, природа, авантура2019-01-29T17:46:44+00:00
  • Иран патување преглед

КОИ СМЕ НИЕ?

Irun2Iran е професионална турска агенција за култура и авантура со седиште во Иран, и тур-оператор, нудејќи ненадминати пакети по неверојатни цени.

Иран е совршено место за вашиот следен одмор. Како земја од четири сезони, лулка на цивилизацијата и дом на добредојде и гостопримливи луѓе, Иран е совршено место за вашето следно патување. Земи ја својата опрема и главата во недопрена дестинација! Ќе доживеете незаборавна авантура.
Ние во Irun2Iran се посветени да нудат висококвалитетни услуги, безбедност и вредност за сите ценети компании и клиенти кои бараат стандардни пакети за туристички пакети, Ирански туристички услуги или Иранска виза.

Среќни сме да понудиме незаменливи пакети со квалитет и трошоци. Нашите туристички пакети вклучуваат културни, природни и авантуристички активности. Значи, ако барате некоја од овие категории, не трошете време да стапите во контакт: антропологија, номад, спорт, изложби, сафари, кампување, кулинарски, пустински, дневни, пешачење, планинарење, скијање, качување, сафари тури.
Ние веруваме во одговорен туризам и одржлив туризам, па се обидуваме да го минимизираме влијанието врз животната средина и локалната култура за да го задржиме непроменето за следните генерации. Без овие клучни поими, претпочитаме да ги заборавиме сите наши туристички активности.

Каде следно?

Нашиот тим на експерти нудат специјални понуди за уста. Од авантуристички возенје до страстите на светското наследство кои го инспирираат стравопочит, нашата збирка на дестинации е неодолива.

Иран-културни-тури
Иран-авантура-тури
Иран-буџет-тури
Иран-прилагодени-тури
iran-b2b-fam-trip
иран-патување-услуги
Прикажи ги сите пакети

"Ви благодарам многу за вашата помош при планирањето на ова патување. Имав неверојатно искуство. Навистина сакам да се вратам во Иран наскоро и можеби да се искачи на планината Дававанд и да го достигнам врвот на Точал ".

Ерин, САД
преглед на ирански турнеја

"Многу сме благодарни што ја резервиравме нашата турнеја низ 10 Irun2Iran Патува. Нашите пораки беа одговорени брзо. Во сите времиња се чувствувавме многу безбедни во Иран. Иран е навистина посебно место со неверојатни луѓе. Уживајте во ова прекрасно искуство. "

Џил, Австралија

ПАТУВАЊЕ БЛОГ

Кога станува збор за нашиот совет ние сме горди да кажеме дека сме различни. Ние нудиме нешто повеќе посебен.

Повеќе приказни