Duke u ngarkuar ...
Iran: Kultura, Natyra, Aventura2019-01-29T17:46:44+00:00
  • rishikimin e udhëtimit të Iranit

KUSH JEMI NE?

Irun2Iran është një agjenci turistike dhe udhëtimi e kulturës dhe aventurës me bazë në Iran, duke ofruar paketa të patejkalueshme me çmime unbeatable.

Irani është një vend i përkryer për pushimet tuaja të ardhshme. Duke qenë vendi prej katër stinëve, djepi i civilizimit dhe shtëpia e njerëzve mikpritës dhe mikpritës, Irani është një vend i përkryer për udhëtimin tuaj të ardhshëm. Grab gear tuaj dhe kreu në një destinacion të paprekur! Ju do të përjetoni një aventurë të paharrueshme.
Ne në Irun2Iran janë të përkushtuar për të ofruar shërbime të cilësisë së lartë, siguri dhe vlerë për të gjitha kompanitë me famë dhe klientët që kërkojnë paketa turistike standarde ose të besueshme, shërbimet e udhëtimit të Iranit ose viza e Iranit.

Ne jemi të lumtur të ofrojmë paketa të pakrahasueshme në cilësi dhe kosto. Paketat tona të turizmit përfshijnë kulturën, natyrën dhe aventurën. Pra, nëse po kërkoni ndonjë nga këto kategori, mos humbni kohë për të hyrë në kontakt: antropologji, nomade, sporte, ekspozita, safari, kampe, kuzhinës, shkretëtirë, të përditshme, trekking, alpinizëm, ski, ngjitje, turne safari.
Ne besojmë në Turizmin e Përgjegjshëm dhe Turizmin e Qëndrueshëm, kështu që përpjekja për të minimizuar ndikimin në mjedis dhe kulturën lokale për ta ruajtur atë të paprekur për gjeneratat e ardhshme. Pa këto kushte kryesore, ne preferojmë të harrojmë të gjitha aktivitetet tona turistike.

KU TJETER?

Ekipi ynë i ekspertëve ofron oferta speciale për ujitje me gojë. Nga trekking aventureske në faqet e Trashëgimisë Botërore që frymëzojnë aventurat, koleksioni ynë i destinacioneve është i papërmbajtshëm.

iran-kulturore-tours
Iran-aventurë-tours
Iran-buxhetore-tours
iran-qepur me porosi-tours
iran-b2b-fam-ardhje
Iran-Travel-shërbimeve
Shikoni të gjitha paketat

"Faleminderit shumë për ndihmën tuaj në planifikimin e këtij udhëtimi. Kam pasur një përvojë të mahnitshme. Unë me të vërtetë dëshiroj të kthehem shpejt në Iran dhe ndoshta të ngjitem në Mt Damavand dhe të arrij kulmin e Tochal. "

Erin, SHBA
rishikim i turneut iran

"Ne jemi shumë mirënjohës që kemi rezervuar udhëtimin tonë në 10 ditë Irun2Iran Udhëtim. Mesazhet tona u përgjigjën menjëherë. Gjatë gjithë kohës ne ndihemi shumë të sigurt në Iran. Irani është me të vërtetë një vend i veçantë me njerëz të mrekullueshëm. Gëzoni këtë përvojë të mrekullueshme ".

Jill, Australi

BLOG TRAVEL

Kur vjen puna te këshilla jonë, ne jemi krenar të themi se jemi ndryshe. Ne ofrojmë diçka pak më të veçantë.

Tregime të tjera